Prezydium Rady Nadzorczej ZRSM RP :


Tomasz Jórdeczka

Przewodniczący Rady Nadzorczej (Śródmiejska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Bielsku-Białej)



Tadeusz Jankowski

Zastępca Przewodniczącego Rady Nadzorczej (Konińska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Koninie)



Zbigniew Sokół

Zastępca Przewodniczącego Rady Nadzorczej (Fordońska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Bydgoszczy)



Stanisław Swat

Zastępca Przewodniczącego Rady Nadzorczej (Spółdzielnia Mieszkaniowa „Energoprem” we Wrocławiu)



Ewa Janik

Sekretarz Rady Nadzorczej (Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa „Zacisze” w Małkini)



Halina Daleszczyk

Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej (Spółdzielnia Mieszkaniowa im. J. Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim)



Marek Kraszewski

Przewodniczący Komisji Techniczno- Inwestycyjnej (Spółdzielnia Mieszkaniowa „Budowlani” w Radomiu)



Jerzy Nizioł

Przewodniczący Komisji Ekonomiczno-Finansowej (Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Łukasińskiego w Zamościu)



Andrzej Półrolniczak

Przewodniczący Komisji Organizacyjno-Prawnej (RSM „Praga” Warszawie)



Członkowie Rady Nadzorczej ZRSM RP:


Maria Aleksandrowicz

(Sandomierska Spółdzielnia Mieszkaniowa)



Zofia Baczyńska



Kazimierz Bajowski

(Spółdzielnia Mieszkaniowa „Nowe Miasto)



Tadeusz Choczaj

(Spółdzielnia Mieszkaniowa „Podzamcze”)



Lech Detko

(Spółdzielnia Mieszkaniowa w Zgorzelcu)



Tadeusz Dorobek

(Spółdzielnia Mieszkaniowa „Orunia”)



Tadeusz Dworak

(Konecka Spółdzielnia Mieszkaniowa)



Bogdan Dziamałek

(Spółdzielnia Mieszkaniowa „Metalowiec”)



Mirosław Garbowski

(Jeleniogórska Spółdzielnia Mieszkaniowa)



Sławomir Gławęda

(Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa w Poddębicach)



Katarzyna Gołoś

(Spółdzielnia Mieszkaniowa „Podlasianka”)



Jerzy Gracz

(Spółdzielnia Mieszkaniowa w Praszce)



Teresa Horbowy

(Spółdzielnia Mieszkaniowa „Lokator”)



Leszek Jaskuła

(Gdyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa)



Ewa Jaszczuk

(Chełmska Spółdzielnia Mieszkaniowa)



Leszek Kaczmarek

(Spółdzielnia Mieszkaniowa „Staszica” w Gorzowie Wlkp)



Marian Kret

(Spółdzielnia Mieszkaniowa „AGAT”)



Sławomir Kućmierowski

(Spółdzielnia Mieszkaniowa w Szepietowie)



Zdzisław Kujawa

(Gnieźnieńska Spółdzielnia Mieszkaniowa)



Edward Młynarczyk

(Warszawska Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa „Chomiczówka”)



Ireneusz Myśliwiec

(Spółdzielnia Mieszkaniowa w Tomaszowie Lubelskim)



Marek Nielek

(Regionalny Związek Rewizyjny Spółdzielni Mieszkaniowych)



Włodzimierz Obidziński

(Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa „Chemik”)



Kazimierz Olejniczak

(Spółdzielnia Mieszkaniowa „Wybrzeże”)



Waldemar Pawelski

(Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa „Bawełna”)



Grzegorz Pełko

(Spółdzielnia Mieszkaniowa w Grodzisku Wlkp.)



Wiesław Pitry

(Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa „Budowlanka”)



Tomasz Pląska

(Spółdzielnia Mieszkaniowa „Kolejarz”)



Sylwester Pokorski

(Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa „Bawełna”)



Barbara Różewska

(Spółdzielnia Mieszkaniowa "Koło")



Marian Rusinowski

(Żyrardowska Spółdzielnia Mieszkaniowa)



Janina Smolarek

(Spółdzielnia Mieszkaniowa „Semafor”)



Ryszard Szczuka

(Częstochowska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Nasza Praca”)



Lucjan Szutkowski

(Pilska Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa)



Kazimierz Szymański

(Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa „Dom”)



Urszula Tołodziecka

(Spółdzielnia Mieszkaniowa „Nasza Chata”)